Braliście tabletki z tasiemcem ? Na prawdę ma takie super działanie w odchudzeniu ?

Już mam dość tych diet cud , które i tak nie przynoszą żadnego efektu . Teraz zastanawiam się nad przyjmowania tabletek z tasiemcem , bo kiedyś słyszałam o bardzo dobrym działaniu na zgubienie zbędnych kilogramów w krótkim czasie . Mieliście styczność z taką formą odchudzania .

Zapytał w Październik 23, 2017 w Odchudzanie.
Dodaj komentarz
6 Odpowiedź(i)

Cześć Nikol . Powiem Ci , że brałam te tabletki i odradzałabym każdemu kto ma zamiar takim sposobem schudnąć . Jak dla mnie to bardziej mi zaszkodziło niż pomogło . Skutkiem ubocznym jest fakt , że pobiera sobie najwartościowsze składniki z organizmy . Takim sposobem człowiek jest ciągle zmęczony , ma ciągle zawroty głowy i problem z widzeniem . Na szczęście pozbyłam się go jedząc surową marchew i pojąc sok z kwaszonej kapusty . 

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Witaj Nikol . W moim przypadku był efekt i nie było żadnych skutków ubocznych jak napisałaś .  Jeśli ktoś chce spróbować jaki będzie efekt to dla czego mamy mu zakazywać lub namawiać , żeby nie brał . Ja osobiście po 2 tygodniach straciłam 10 kilogramów i jestem zadowolona . Jak dla mnie każdy obserwuje i widzi jak się organizm zachowuje i jeśli coś jest nie tak to go usuwa . 

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Mi również koleżanka zaproponowała takie tabletki  i po  3 tygodniach byłam zadowolona z efektu . Mój spadek wagi znacząco był zauważalny , ale nie miałam żadnych problemem ze stanem zdrowia .  Powinno się spróbować , takie jest moje zdanie . 

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Hej Nikol . Brałam około 6 miesięcy temu z pozytywnym skutkiem . Schudłam tyle ile miałam zamiar i się go pozbyłam w krótkim czasie . Wystarczyło zacząć spożywać czosnek , który wzmacnia odporność oraz ma właściwości biobójcze i antyseptyczne . Kiedyś również słyszałam , że jak tylko się do organizmu to nie można się go pozbyć , ale jednak są sposoby . Jeśli będzie taka potrzeba nie zawaham się znowu wziąć tabletkę z tasiemcem . 

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

To super rozwiązanie wzięcie takich tabletek , bo masz pewność schudnięcia .  Ja nie miałam żadnych złych doświadczeń typu złe samopoczucie lub wymioty . Biorąc na przykład 2 tygodnie lub trzy chudłam chudłam od 10 kg  do 15 kg i po tym czasie się go pozbywałam . Domowym sposobem biorąc 1  dużą cebulę i  0,5 mleka . Cebulę i mleko gotować ok 20 minut i wypijamy zawsze rano . Ja zawsze robię sobie wieczorkiem , to na rano mam gotowy i nie gorący , bo musi być ostygnięty i popić to szklanką ciepłej wody .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Stuknijcie Wy się w głowy i przestańcie zachęcać ludzi do rujnowania sobie zdrowia. Dzbany.

Odpowiedział w Październik 18, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.