Czy jajka rzeczywiście pomagają schudnąć ?

Sama nie wiem co mam myśleć na ten temat chudnięciu jedząc jajka . Kiedyś miałam ochotę spróbować , ale obawiam się o zdrowie , bo podobno za dużo jajek to potem jest problem z cholesterolem . Czy macie inne opinie  na ten temat i doświadczenie ?

Zapytał w Październik 23, 2017 w Dieta.
Dodaj komentarz
6 Odpowiedź(i)

Cześć Viiolu . Rozumiem Twoje pytanie , bo bajki na temat niezdrowych jajek panowała w latach wcześniejszych . Ja stosuję dietę jajkową i co dziennie na śniadanie spożywam 2 gotowane jajka które w świetny sposób wspomagają mój metabolizm i spalić nadmiar tłuszczu . Na przykład tak wygląda moje śniadanie : 2 jajka na miękkie , sałatka warzywna oraz świeży owoc . Odżywiając się w ten sposób już po 2 tygodniach stosowania diety widać różnicę .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Oczywiście , że dieta węglowodanowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli na prawdę zależy nam na spadku kilogramów . Przy tej diecie problem mogą mieć osoby chore , a wtedy trzeba udać się do lekarza czy nie ma przeciwwskazań . W mim przypadku jest sprawdzona i chętnie ją stosuję .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Nie od dziś wiadomo , że jajka są nie tylko niskokaloryczne , ale przede wszystkim zawierają  witaminy takie jak : E , D, K . A , B 2 , B9 , .  Dużą ilość składników mineralnych między innymi : żelazo , fosfor , potas , cynk , selen , jod oraz magnez . Zjedzone codziennie rano syci na długo oraz dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka wszystkim . Co do diety opartej na codziennym spożywaniu przynajmniej jednego  jajko  to ja jestem przykładem na to , że taka dieta na prawdę działa . Tak na przykład zjadam 1 lub 2 jajka oraz jakiś owoc nie ma znaczenia . Jedząc takie śniadanie jesteśmy syci na długie godziny .  

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Ja jestem w trakcie diety jajecznej i muszę się pochwalić , bo schudłam w ciągu 2 tygodni 10 kg . Trzeba jednak przestrzegać kilku rzeczy takich jak : unikanie fast – foodów , nie spożywanie cukru i soli  , alkoholu i napoi gazowanych . Warunkiem jest unikać wspomnianych produktów .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Wszystko w nadmiarze może w jakimś stopniu zaszkodzić i nie da się z tym nic zrobić. Jajka same w sobie są jak najbardziej w porządku, zawierają sporo białka, dość skutecznie zaspokajają głód na długi czas. Jeśli jednak chce ktoś skutecznie schudnąć, to musi pamiętać również o spożywaniu innych produktów. Polecam więc catering Wygodna Dieta – https://www.wygodnadieta.pl – z którym znacznie łatwiej się chudnie. 😉

Odpowiedział w Sierpień 23, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.