Czy od picia zielonej herbaty można naprawdę schudnąć ?

Ostatnio koleżanka zaproponowała mi picie zielonej herbaty . Mówi , że sama ją pije codziennie po 3 filiżanki dziennie i efekty spadku wagi zauważyła w ciągu miesiąca . Zastanawiam się czy ta herbata ma na prawdę takie działanie ? Stosowaliście taką metodę , aby pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Zapytał w Październik 23, 2017 w Odchudzanie.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Pati . Na moim przykładzie mogę powiedzieć , że zielona herbata na prawdę jest skuteczna jeśli chcesz zgubić kilka kilogramów . Dzięki  piciu  tej herbaty jest szybsza przemiana materii i organizm świetnie spala tłuszcz . Oczywiście , że nie samą herbatą odnosi się taki skutek do tego dobrym dodatkiem będzie ok 20 ćwiczeń dziennie , a efekty zauważasz już po miesiącu .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka . Powiem szczerze , że w moi przypadku sprawdza się i jestem zadowolona z efektów jakie daje picie herbaty Japan Sencha Organik  . Uprawiana jest tradycyjnie oraz posiada certyfikat ekologiczny co jest ważną rzeczą jeśli chodzi o zaufanie do produktu . Japan Sencha Organik nie tylko działa na procesy trawienne , ale również picie jej obniża choresterol , a nasze kości są super mocne . Moi zdaniem powinnaś spróbować tej którą ja piję . Kiedy zaczęłam ją pić po 6 tygodniach moja waga spadła do 3 kg .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Moją ulubioną i wypróbowaną herbatą jest China Pancha Japan Style Organik . Jest to herbata mająca styl japoński . Jest to herbata posiadające dość twarde liście , ale o wiele większe od standardowej zielonej herbaty . Jest skuteczniejsza jeśli będziemy ją również pić po ćwiczeniach . Trzeba jednak pamiętać o zasadzie parzenia które powinno wynosić od 3 do 4 minut w temperaturze 80 stopni , bo inaczej nie przyniesie efeltu na który czekamy .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Ja również od roku zaczęłam pić zieloną herbatę i nawet nie przypuszczałam , że będzie to na prawdę skuteczne rozwiązanie jeśli chodzi o zrzucenie nadmiaru tłuszczu najbardziej na brzuchu co jest świetne . W moim przypadku pijąc 4 filiżanki przez 12 tygodni pozbyłam się 2 kg i do tego bez efektu jojo . Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez picia tak smacznej , a za razem skutecznej herbaty .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Witam . Jeśli chodzi i zielone herbaty to próbowałam różnych , ale  Oolong  jest bezkonkurencyjny . Zawiera duże ilości kalechenu który  działa szybciej pobudzając organizm do pozbycia się nawet 3 kg w ciągu 6 tygodni jak to miało miejsce w moim przypadku . Pijąc 3 szklanki dziennie .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.