Czy przyjmowanie białka jest szkodliwe kiedy nie mam żadnej aktywności fizycznej? Zależy mi na tym, by zgubić parę kilogramów, jednak mam pewne obawy.

dieta trening białko aktywność fizyczna 

Dodaj komentarz
3 Odpowiedź(i)

Moim zdaniem nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, by przyjmować białko nawet jeśli nie trenujesz na siłowni. Wiadomo, że lepiej jest ćwiczyć, bowiem sama dieta może nie przynieść rezultatów. Jednak białko może zastępować produkty spożywcze, które uchodzą za kaloryczne. Jest w Internecie mnóstwo przepisów na potrawy do przyrządzenia których dodaje się właśnie białko. Fajnie jednak byłoby, gdybyś poćwiczyła. Zacznij może od dłuższych spacerów. Powodzenia w diecie!

Odpowiedział w Sierpień 1, 2016.
Dodaj komentarz

Białko jest chyba zdrowszym zamiennikiem innych składników spożywczych. Myślę, że nie musisz się bać, że się rozrośniesz. Ja też nie trenuje zbyt intensywnie, bo dopiero zaczynam walkę o sylwetkę. Stosuje białko w swojej diecie każdego dnia. Staram się jednak, by moja aktywność fizyczna była wzmożona. 

Odpowiedział w Sierpień 1, 2016.
Dodaj komentarz

Innych czyli jakich składników? Zmierz się i oblicz na kalkulatorze ile jakich składników potrzebujesz. Nie można pomijać węglowodanów

 

Odpowiedział w Sierpień 1, 2016.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.