Jaki jest dobry sposób na masę mięśniową ? Podrzucicie jakieś propozycje ?

Zawsze byłem chuderlakiem , a do tego moje mięśnie są jak małe flaki . Zamierzam się za siebie wsiąść , ale słyszałem o jakichś odżywkach tylko nie mam kompletnie pojęcia na jakie są działanie , bo jest ich z tego co słyszałem bardzo dużo . 

Dodaj komentarz
6 Odpowiedź(i)

Hej Roobi . Moja przygoda zaczęła się kilka lat temu i postawiłem na odzywki białkowe , które dzielimy na 3 grupy , a są to ; białka serwatkowe , zwierzęce i roślinne . Jak wiadomo białko jest podstawowym składnikiem mięśni . Stosując WPC Protein  Econo  V3 czysty koncentrat  białek serwatkowych który posiada właściwości anaboliczne dzięki którym nasz są mocne i silne  . Jest produktem zarówno dla sportowców ,  ludzi którzy potrzebują regeneracji , ale przede wszystkim dla osób które chcą poprawić masę swoich mięśni .

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć chłopaki . Jak dla mnie świetnie sprawdza się węglowodanowo – białkowa . Jest dobrym rozwiązaniem jeśli ktoś ma problem ze zwiększeniem masy mięśni dzięki zawartości dużej ilości węglowodanów . Stosując  MAS A CCELERATION mięśnie są silne i następuje powolne wchłanianie się węglowodanów przez co organizm korzystniej to odczuwa. 

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Hej wszystkim . Mi kolega doradził odżywkę z kreatyną . Jest jest to związek występujący w wątrobie , ale 95 % jest gromadzona w mięśniach . Kreatyna zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni oraz pomaga gromadzić wodę w komórkach mięśniowych . ATLAS CREATINE jest skuteczny jeśli chcemy przyśpieszyć wzrost masy jak również zwiększa bardzo wytrzymałość .

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Jeśli ja bym miał zaproponować to dobrą odżywką jest  Ostovit  Massit 1000 g .  Działa antykatalobicznie oraz przyrostowo . Doskonała  regeneracja potreningowa . Białka są  pochodzenia zwierzęcego , a węglowodany się stopniowo uwalniają .

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Od 3 lat zaczeło mnie to interesować i jedyną odżywką która moim zdaniem przynosi efekty to AIINUTRITION  I SOLATE PROTEIN jest to odżywka wysoko proteinowa w skład której wchodzi czysty izolat białka serwatki bez innych rodzajów białek . Jej wartość biogoliczna wynosi ( BV  159 ) i szybko się wchłania . Dzięki białku masa mięśniowa jest utrzymana w super stanie jak również wzrost masy jest przyśpieszony . 

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Ja radziłbym jednak zacząć od przygotowania sobie jakiejś diety na cały dzień i szczegółowego planu treningowego. Nie ma co stosować na początku suplementów, jeśli nie ma się o nich jakiegokolwiek pojęcia. Jeśli liczy ktoś na skuteczne budowanie tkanki mięśniowej, to polecam przede wszystkim catering dietetyczny Wygodna Dieta. Specjalna dieta dla osób aktywnych fizycznie doskonale się sprawdza.

Odpowiedział w Październik 19, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.