Jaki macie najskuteczniejszy sposób na spalenie tkanki tłuszczowej ?

Zastanawiam się jak to możliwe , ,że nie mogę się pozbyć tkanki tłuszczowej mimo tego , że schudłam .

Zapytał w Październik 19, 2017 w Odchudzanie.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hej Diano . Mój sposób jest zarazem moim hobby , a mianowicie jest to  Kickboxing . Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie jeśli chodzi o ćwiczenia na poprawę kondycji , spalanie tkanki tłuszczowej , bo wysiłek przy tym jest o wiele większy niż pójście na jakieś fitness . Jeśli zastosujesz ciosy i kopnięcia będą bardzo szybkie w ten sposób szybko pozbędziesz się tkanki tłuszczowej . 

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Witam .  Nawet nikt by nie pomyślał , że zwykłe wchodzenie po  schodach  ma wpływ nie tylko na stawy , kolana , ale najważniejszą rzeczą jest bardzo dobre na spalenie tkanki tłuszczowej . Mieszkam na 5 piętrze i zawsze wchodzę i schodzę ,ale również w ciągu dnia nie omijam tylko zawsze uwielbiam chodzenie po schodach , bo doskonale wiem jak działa . Polecam spróbować 

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Dla mnie nie ma nic innego jak rower stacjonarny . Robiąc kilka razy dziennie intensywne pedałowanie i tak 10 sek intensywnego pedałowania i 50 sek przerwy powtórzyć ok 25 razy   odpocząć chwilę i zacząć znowu intensywne pedałowanie przez 15 sek i 40 przerwy . Mi ten sposób odpowiada inie mam tego typu problemu 

 

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Pamiętacie skakankę z dzieciństwa ? Właśnie doskonale wiem , że ona jest najlepszy przyrząd dzięki któremu tracisz na prawdę dużo kalorii , bo podczas 120 skoków  można stracić od 667 do 1000 kcal  w ciągu godziny to szybciej niż biegi , rower lub inne rzeczy . Spróbuj poskakać  przez miesiąc , a zobaczysz czy nie będziesz mieć efektów .

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny , nie wiem czy próbowałyście kiedykolwiek zająć si wiosłowaniem  . Uprawiając tę dyscyplinę również można w ciągu godziny spalić  od 481 do 713 kcal to również moim zdaniem niezły wynik . Dobrym rozwiązaniem jest ćwiczenie  interwałowe polega ono na szybkim wiosłowaniu przez minutę aktywnie i 30 sek odpoczynku . Stosując to ćwiczenie różnicę odczujesz po miesiącu jeśli będziesz codziennie ćwiczyć .

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.