Jakie kijki Nordic Walking polecacie ?

Wiem , że chcę zacząć chodzić z kijkami Nordic Walking , ale nie mam kompletnie pojęcia jakie kijki kupić . Pewnie macie swoje ulubione kijki ? Jeśli tak to podzielcie się swoją pinią .

Zapytał w Październik 17, 2017 w Nordic Walking.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć  Kamo . Ja wybierając dla siebie kijki Nordic Walking kierowałam się wytrzymałością i dobrymi teleskopami , aby były mocne . Mój wybór padł na jednoczęściowe które mają stałą długość nie ma potrzeby ich regulować . Są z węglowego lub aluminium ja mam węglowe i korzystając z nich codziennie jeszcze na pewno mi posłużą dłuższy czas . Koszt takich kijków to tylko 50 zł które warto zainwestować jak na poważnie myślisz o chodzeniu z kijkami Nordic Walking . Spróbuj , może będą Ci odpowiadać . 

Odpowiedział w Październik 17, 2017.
Dodaj komentarz

Moim zdaniem super sprawdzają się kijki teleskopowe które są 2 lub 3 częściowe o różnej wysokości . Wykonane są z aluminium , a dzięki systemowi wewnętrznemu tłumi drgania i uderzenia o podłożenie w trakcie chodzenia  . Zaletą jest również możliwość włożenia do plecaka . Jest troszkę droższy , bo koszt wynosi 98 zł , ale czego nie robi się dla super wyglądu .

Odpowiedział w Październik 17, 2017.
Dodaj komentarz

Moja przygoda z kijkami Nordic Walking  trwa już kilka ładnych lat , ale najskuteczniejszymi okazały się w moim przypadku kijki z włókna węglowego  . Są bardzo lekkie i wytrzymałe i to jest dużym plusem . Indeks Karbowy  ( CI ) umożliwia najwłaściwszy dobór kijków , jak również opisuje trwałość , sztywność , ciężar kijka oraz zawartość włókien węglowych . Jeśli chodzi o cenę to przebija wcześniejsze komentarze , bo kosztuje 197 zł , ale potrafią kosztować nawet do 400 zł .

Odpowiedział w Październik 17, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Jeśli chodzi o wybór kijków to jak na początek zaproponowała bym Ci Kamo  kijki Milo Cruise TT w cenie 99 zł . Są one co prawda mniej wytrzymałe i cięższe , ale moim zdaniem jak na początek to dobre rozwiązanie . Ja od kiedy zakupiłam je ciągle są używane i sprawdzają się . Polecam 

 

Odpowiedział w Październik 17, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny . Około 3 lat temu było w promocje w Biedronce i powiem Wam , że do dzisiaj się sprawdzają . Jest w nich regulacja długości 85 – 140 cm , system amortyzacji tzw. anti-shock dzięki któremu nasze kolana , stawy i kręgosłup są bezpieczne nie ma obaw przed pogorszeniem po treningu z tymi kijkami . Dzięki wygodnej rękojeści pewnie chwytamy za rączki i nie obciążamy nadgarstków . Cena bardzo przystępna nie pozostało mi nic innego jak kupić za jedyne 29 zł 99 gr . Na początku pomyślałam , że chyba będą nic nie warte , bo  za taką cenę raczej nic dobrego nie można kupić , a jednak jest tanie i bardzo dobre .

Odpowiedział w Październik 17, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.