Jakie polecacie buty do biegania ?

Mam takie najzwyklejsze adidasy za 30 zł z targu  i po ostatnim biegu niestety , ale się rozwaliły i teraz zastanawiam się czy znowu kupić na targu czy może w sklepie ? 

Zapytał w Październik 19, 2017 w Bieganie.
Dodaj komentarz
2 Odpowiedź(i)

Cześć Reniu . Co prawda  nie jestem specjalistą z tej dziedziny , ale są rodzajów butów ; w terenie , na miękkich powierzchniach oraz na różnych . Ja wybrałam Nike Zoom Streat 6 . Są to lekkie ,wygodne  i dynamiczne buty zarówno kobiet jak i mężczyzn  Dzięki wzmocnieniu w śródstopiu zwiększa dynamikę i szybsze odbicie  następuje od podłoża . Posiadają dobrą amortyzację , a dzięki piance Phylon buty są bardzo leciutkie . Jedyną ich wadą jest ich cena 429 zł  99 gr . 

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny  . Moim zdaniem buty do biegania nie muszą być , aż tak drogie jak pisze  miska  . Ja korzystam używam firmy Adidas Galaxy 2 za 129 zł i niczym one nie odstają od tych za ponad 400 . Dzięki systemowi adiprene + podeszwa ma doskonałą amortyzację , a podeszwa non – marking nie pozostawia śladów tak więc można w takich butach na spokojnie ćwiczyć w hali czy szkole .

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.