Schudłam 3 kg i dalej nic się nie dzieje . Co powinnam zrobić Waszym zdaniem ?

Miałam nadzieję , że będzie super i już nigdy nie będę się martwić nadmiarem kilogramów , a jednak jest inaczej . Co teraz powinnam spożywać , aby coś ruszyło ?

Zapytał w Październik 23, 2017 w Odchudzanie.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hej . Miałam identyczną sytuacje i to nie tak dawno 3 miesiące temu . Znalazłam jednak przyczynę dla której nie mogłam dalej chudnąć był brak warzyw , a najbardziej kapusty , kalarepy oraz rzodkiewki których organizm bardzo potrzebował . Tak więc te warzywa wprowadziłam do swojej diety i wszystko wróciło do normy , a waga staje się mniejsza z dnia na dzień . Polecam Ci spróbować czy winą nie jest właśnie brak tych witamin .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Hej dziewczyny . Ja już byłam zadowolona z efektu , ale również pewnego dnia ważąc się myślałam , że waga się popsuła . Mam dobrą sąsiadkę która pożyczyła mi swoją  wagę , ale kilogramy były takie same .  Postanowiłam trochę zmienić swoje nawyki w  stosunku do biegania które wcześniej były tylko wieczorkiem , a od miesiąca biegam rano i troszkę waga zaczyna spadać . Moim zdaniem , teraz powinnam rano zaczynać trening kiedy po całym dniu organizm jest najedzony .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Ja zaczęłam się odchudzać samodzielnie i na początku również wszystko wyglądało , że będzie dobrze , ale niestety przestałam chudnąć . Okazało się , że muszę zacząć spożywać duże ilości warzyw zawierający celulozę czyli ; ogórek , seler naciowy , oraz rzodkiewkę . 

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny . Nie wiem czy wiecie , że pomimo diety którą stosowałam również nie do końca byłam zadowolona z efektu . Ponieważ schudłam 5 kg i pomimo wysiłku fizycznego nic się nie działo  i postanowiłam zapytać się dietetyczki co o tym sądzi . Na początku było mi trudno w to uwierzyć , że zioła i przyprawy do sałatek , ryb i mięsa . Warto używać również pieprzu cayenne oraz sok z limonki do każdej przyprawy ponieważ pobudzają pracę trzustki .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Hej Weroni . Dla mnie również to był problem i szukałam rozwiązania co zrobić , aby waga zaczęła spadać przynajmniej 1 kg w miesiącu . Zaczęłam stosować dwie zasady o których nie miałam pojęcia . Pierwszy posiłek powinno się zjadać  30 minut od wstania z łóżka , a po drugie trzeba pić duże ilości wody . Kiedy wprowadziłam  jeszcze to do diety jest poprawa i teraz mogę powiedzieć , że chudnę .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.