Schudłam 3 kg i dalej nic się nie dzieje . Co powinnam zrobić Waszym zdaniem ?

Miałam nadzieję , że będzie super i już nigdy nie będę się martwić nadmiarem kilogramów , a jednak jest inaczej . Co teraz powinnam spożywać , aby coś ruszyło ?

Zapytał w Październik 23, 2017 w Odchudzanie.
Dodaj komentarz
6 Odpowiedź(i)

Hej . Miałam identyczną sytuacje i to nie tak dawno 3 miesiące temu . Znalazłam jednak przyczynę dla której nie mogłam dalej chudnąć był brak warzyw , a najbardziej kapusty , kalarepy oraz rzodkiewki których organizm bardzo potrzebował . Tak więc te warzywa wprowadziłam do swojej diety i wszystko wróciło do normy , a waga staje się mniejsza z dnia na dzień . Polecam Ci spróbować czy winą nie jest właśnie brak tych witamin .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Hej dziewczyny . Ja już byłam zadowolona z efektu , ale również pewnego dnia ważąc się myślałam , że waga się popsuła . Mam dobrą sąsiadkę która pożyczyła mi swoją  wagę , ale kilogramy były takie same .  Postanowiłam trochę zmienić swoje nawyki w  stosunku do biegania które wcześniej były tylko wieczorkiem , a od miesiąca biegam rano i troszkę waga zaczyna spadać . Moim zdaniem , teraz powinnam rano zaczynać trening kiedy po całym dniu organizm jest najedzony .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Ja zaczęłam się odchudzać samodzielnie i na początku również wszystko wyglądało , że będzie dobrze , ale niestety przestałam chudnąć . Okazało się , że muszę zacząć spożywać duże ilości warzyw zawierający celulozę czyli ; ogórek , seler naciowy , oraz rzodkiewkę . 

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny . Nie wiem czy wiecie , że pomimo diety którą stosowałam również nie do końca byłam zadowolona z efektu . Ponieważ schudłam 5 kg i pomimo wysiłku fizycznego nic się nie działo  i postanowiłam zapytać się dietetyczki co o tym sądzi . Na początku było mi trudno w to uwierzyć , że zioła i przyprawy do sałatek , ryb i mięsa . Warto używać również pieprzu cayenne oraz sok z limonki do każdej przyprawy ponieważ pobudzają pracę trzustki .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Hej Weroni . Dla mnie również to był problem i szukałam rozwiązania co zrobić , aby waga zaczęła spadać przynajmniej 1 kg w miesiącu . Zaczęłam stosować dwie zasady o których nie miałam pojęcia . Pierwszy posiłek powinno się zjadać  30 minut od wstania z łóżka , a po drugie trzeba pić duże ilości wody . Kiedy wprowadziłam  jeszcze to do diety jest poprawa i teraz mogę powiedzieć , że chudnę .

Odpowiedział w Październik 23, 2017.
Dodaj komentarz

Każdy organizm jest inny, ale nie da się ukryć, że umiejętne połączenie dobrze przemyślanych ćwiczeń oraz ułożonej przez specjalistów diety praktycznie zawsze przyniesie oczekiwane rezultaty. Należy też pamiętać o unikaniu podjadania. Jeśli nadal któraś z Was ma problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów, to polecam catering dietetyczny, który można zamówić na https://www.wygodnadieta.pl/. Taka dieta jest naprawdę bardzo skuteczna i sporo ułatwia.

Odpowiedział w Wrzesień 6, 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.