Za kilka dni chcę kupić rower stacjonarny , ale nie znam się . Jaki Waszym zdaniem powinnam zakupić ?

Troszkę ostatnio mi się przytyło i postanowiłam zrzucić ten nadmiar kilogramów . Jednak kupując rower powinnam coś wiedzieć jaki wybrać , aby na prawdę był skuteczny , wygodny i będę chciała na min ćwiczyć .

Zapytał w Październik 19, 2017 w Rower.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Jak dla mnie jedynym dobrym rowerkiem jest rower magnetyczny  Beat Zipro . Dzięki nowoczesnemu komputerowi który jest wyposażony w funkcję skan , która wyświetla  wszystkie dostępne funkcje . Można również ustawić sobie czas treningu , przelicza spalone kalorie i dystans jaki pokonałam . Maksymalne obciążenie to 120 kg posiada 8 stopni oporu , regulowane siodełko , sensory pulsu , oraz wyciszoną pokrywę koła . Jeżdżę na nim systematycznie i jestem zadowolona z efektów jak i pracy rowerka , bo wcześniej miałam taki który się ciągle zacinał , a na tym ćwiczy się bez zarzutu .  Jest to dość drogi rower , bo ja płaciłam za niego 499 zł , ale moim zdaniem warto zainwestować i mieć na lata .

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Zgadzam się , że zakup odpowiedniego rowerka stacjonarnego to nie jest takie łatwe jak się wydaje . Ja długo oglądałam różnego rodzaju , ale zapisałam się na zajęcia Fitness gdzie był rowerek magnetyczny programowany  M 9239 Premium  . Postanowiłam go zakupić ze względu na duży komfort jak również kilka fajnych rzeczy których na przykład u Karmi nie ma  . Oprócz podstawowych funkcji takich jak : dystans , spalone kalorie , czas , prędkość , a dodatkowymi atutami są puls w kierownicy , złącze minijack i usb , program można ustawić automatycznie , manualnie jak również pomiar mocy użytkowanej i co również jest zaletą ma 16 stopni regulacji . Również nie należy do tańszych , bo nie kosztuje jak inne które można już kupić za 200 zł , ale ten wyniósł mnie 899 zł . Plusem jest jego wytrzymałość i się nie psuje .

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny . Moja decyzja na temat rowerka stacjonarnego trwała dość długo , ale nie tylko ze względu  na zalety taki posiada , ale głównym powodem był koszt który wynosi 2198 zł . Pewnie dziwicie się jak można kupić coś tak drogiego  ? Zakupiłam go ze względu na to , że jest elektryczno – magnetyczny . Nie będę wypisywała wszystkich funkcji jaką ma , ale napiszę o tych których tutaj nie miałyście w swoich rowerach . Zacznę od tego , że zasilanie jest na 230 V , klasa A + + , Dzięki aplikacji  iConsole można  łączyć się z tabletem , iPadem i iPhonem . Posiada antypoślizgowe pedały , waga jest do 150 kg , oraz jest 12 programów pracy . Mimo tak wysokiej ceny nie żałuję , bo mam pewność jakości i skuteczności tego rowerka .

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Jak dla mnie świetnie się sprawdza rower magnetyczny którego można składać , a dodatkowo ma oparcie . Nie będę się rozpisywała na temat podstawowych funkcji które każdy rower posiada dystans , prędkość i kalorie . Ma małą wagę , bo tylko 18 , 8 kg  posiada 8 stopni oporu . Problemem tylko dla niektórych może być waga do 90 kg , ale dla mnie ważną rzeczą jest oparcie i to dzięki niemu kręgosłup jest w innym położeniu niż zwykle jak jeżdżąc bez oparcia . Koszt mojego to 849 zł . Polecam 

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Aska . Ja również poosiadam rowerek stacjonarny magnetyczny  Xbike  Insporline  jest dobrym rozwiązaniem do małych pokoju , a u mnie to było ważne . Jest również składany , posiada 8 stopni regulacji którą trzeba sobie ustawiać samemu , a także tętno w uchwytach . Jeśli ktoś waży 100 kg to może śniło go zakupić . Cena również jest możliwa , bo 599 zł to na pewno nie ponad 2 tys , a efekty moim zdaniem takie same .

Odpowiedział w Październik 19, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.