Zdrowe odżywianie i treningi na raz?

Niby tyle się słyszy o tym, że żeby mieć dobrą sylwetkę należy jednocześnie zdrowo się odżywiać i uprawiać sport. No ale przecież to jest bardzo trudne, na dodatek znam kilku ludzi, którzy obżerają się do granic swoich możliwości i ćwiczeniem udaje im się utrzymywać dobry wygląd. Myślicie że jak to w końcu jest? Ja nie jestem w stanie jednocześnie trzymać diety i ćwiczyć, albo jedno albo drugie…

Dodaj komentarz
3 Odpowiedź(i)

No wiesz, utrzymywanie dobrego wyglądu to nie to samo co bycie zdrowym. Co z tego, że ci twoi znajomi wyglądają dobrze skoro mają pewnie wysoki cholesterol i otłuszczone narządy?  wystarczy sobie spojrzeć na to jakich modeli zatrudniają do gazetek promocyjnych – od razu widać czy ktoś ćwiczy i ma ładne ciało czy jest po prostu chudy. 

Odpowiedział w Sierpień 1, 2016.
Dodaj komentarz

Hah sama dobrze wiem po sobie, że dieta i ćwiczenia to ciężka sprawa. Jest łatwiej jeżeli znajdzie się dobrą motywację. Sama chęć posiadania dobrego wyglądu bądź chwalenia się przed innymi nie wystarczy. Treningi i trzymanie diety to jest kwestia naszego zdrowia i tego czy nie będziemy mieć problemów zdrowotnych w przyszłości.

Odpowiedział w Sierpień 1, 2016.
Dodaj komentarz

Trzymam za ciebie kciuki, że w końcu ci się uda pogodzić sport z dietą ; )

Odpowiedział w Sierpień 1, 2016.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.